Akce

S33E22: Poorhouse Rock

Z Simpsons Wiki - CZ

Synopse

Poté, co ho Bart poníží v kostele, Homer konečně naučí svého syna obdivovat svého otce - dokud návštěva kouzelného zpívajícího údržbáře (Hugh Jackman) nezmění vše, co si mysleli, že vědí.

Obsah Epizody

Marge uspořádala setkání se svými přítelkyněmi, aby se podívaly na Tunnelton, a zbytku rodiny odepřela přístup k sušenkám a pečivu, které připravila. Dámy se začnou dívat na seriál a při pití používají heslo Helen Lovejoyové pro Netflix. Druhý den ráno má Marge kocovinu a požádá Homera, aby vzal děti do kostela.

V kostele po hymně odvedou děti do nedělní školy s Helen, kde je Bart požádán, aby přednesl svou práci na téma "Cti matku a otce svého", kde ukazuje, jak moc je Marge vzorem, zatímco Homer se chová jako hlupák a ukazuje videa z minulosti, včetně žertíku s ním a Lízou a Homera, který honí hlupáka z hlavního města poté, co požádá Marge o ruku s květinami.

Homer je unavený z kostela a použije Maggie jako záminku, aby se z něj dostal, ale objeví Bartovu prezentaci, vidí, jak si myslí, že je smolař, a znovu se rozčílí, čímž potvrdí, že to, jak se chová ve scénkách, je skutečné, a nechá se poslat do místnosti pro naštvané dospělé. Později se Homer přesvědčí, že když vezme Barta do práce, změní jeho představu o tom, že je loser, a tak ho tam vezme, přičemž použije trik, aby ho vzal dovnitř, jakmile neprojeví zájem jít.

Po příchodu do elektrárny Homer ukáže Bartovi nejlepší stránky své práce, čímž si získá Bartův respekt a skončí to tím, že dostanou peníze z jeho výplaty. Druhý den ráno se Bart oblékne stejně jako Homer a prohlásí, že chce být inspektorem jaderné bezpečnosti stejně jako Homer.

Poté se Bart vydá do Elektrárny, aby viděl svého otce opět pracovat, ale najde jen údržbáře, který mu s pomocí Lízy písničkou vysvětlí, jak jeho práce končí a už neexistuje. Bart se mu snaží oponovat tím, že by mohl místo toho využít všechny nové technologie k vydělávání peněz, načež mu ukáží syrovou realitu, jak je vydělávání peněz z nich nemožné, a to díky pomoci ostatních Springfielďanů.

Bart si uvědomí, že je to všechno pravda, a jde do svého domku na stromě, kde mu školník řekne, aby systém spálil, ale Bart ho nepochopí a místo toho domek spálí, přičemž ho zachrání springfieldští hasiči a on si konečně uvědomí, co bude dělat, a stane se hasičem. Později Marge a Homer obnovují zahradu a přemýšlejí o jejím vylepšení, ale Líza jim řekne, že jejich pojistka pro majitele domů se nevztahuje na hudební čísla.