Akce

S33E15: Bart the Cool Kid

Z Simpsons Wiki - CZ

Bart přijde do školy a zjistí, že Ralph nosí nové Slipreme Caliphates, značku Oriona Hughese. Doma požádá rodiče, aby mu koupili nové boty. Homer čeká ve frontě v obchodě, aby je koupil, a druhý den ráno s nimi Barta vzbudí. Ve škole si je Bart oblíbí a vyzkouší si je na bruslích, ale boty se náhle rozpadnou.

Bart napíše Homerovi do práce, ale Homer spěchá do obchodu, aby mu zabránil je vrátit, protože si koupil falešné boty od Mikea Wegmana, aby nemusel stát ve frontě. V obchodě se Homer opozdil a Bart se ztrapní jak kvůli botám, tak kvůli tomu, že mu Homer roztrhl kalhoty, a všichni si to nahrávají na internet.

Doma se mu pomstí, když se mu snaží omluvit s tím, že je ten nejméně cool člověk, který kdy žil. Najednou do domu přijde Orion, aby se omluvil za činy svých zaměstnanců a nabídl jim zbrusu nové a originální výrobky Slipreme. Bart ho pozve na společné bruslení, ale Orion mu prozradí, že se nikdy bruslit nenaučil, a tak se spolu začnou bavit a navrhne mu, že s ním vytvoří nové tenisky.

Mezitím Homer na své cestě za snahou stát se cool popadne jedno z nových oblečení, které jim Orion věnoval, a Mike Wegman si ho všimne a zveřejní ho na Instasnap a lidem se začne líbit. U Vočka Homer přinese nové oblečení, aby si ho barmani vyzkoušeli, a pak se vydají do skladu grilovacích kartáčů, aby roznesli drobné.

Bart s Orionem vytvoří Bartman One podle Barta, ale když pořádali večírek k vydání, všimnou si, jak se značka rozšířila mezi lidi nefotbalové a středního věku, a bojí se, aby jeho značka nezkrachovala, a Bart zjistí, že s trendem začal Homer. Aby je zastavil, zavolá Bart Marge.

Marge se podaří Homera přesvědčit, aby se vrátil domů a udělal popcorn. Homer přesměruje staré lidi do Muzea historie letectví. Nakonec se Bart a Homer usmíří, nicméně Bartovy boty jsou vyprodané, a tak si koupí jeden pár u Wegmana a vystojí frontu na kuřecí sendvič, zatímco boty se opět rozpadnou. Ve filmu Orionův otec Darius odhalí, že Orion je jeho klon, stejně jako ve filmu.

Zdroj: <a href="https://simpsonswiki.com/wiki/Bart_the_Cool_Kid">Simpsonswiki.com</a>

Když se Bart spřátelí se slavným dětským influencerem, který vlastní ultra cool značku skate oblečení, Homer proti nim vede vzpouru ztroskotaných otců.

Zdroj: <a href="https://simpsonswiki.com/wiki/Bart_the_Cool_Kid">Simpsonswiki.com</a>


Sezóny seriálu Simpsonovi

Sezóny seriálu Simpsonovi