Akce

S33E14: You Won't Believe What This Episode is About - Act Three Will Shock You!

Z Simpsons Wiki - CZ

Doma Marge popohání rodinu ke snídani, když Rafael přinese domů vysavač, aby ho vyzkoušela, a popohání je ven, včetně psa. Homer přivede děti do psího parku, ale ty chtějí místo toho navštívit Boing-a-Torium a nechají ho se Spasitele o samotě.

Když Spasitel pomůže Homerovi vyvléknout se ze vstupu do psího klubu s Lennym, Homer ho přivede na zmrzlinu k Mlékařkám a nechá ho v autě, pes se však začne pohybovat, zavírat okénka a vyndávat klíčky od auta. Kolem auta se začnou shromažďovat lidé, kteří si situace všimnou, a když Homer vyleze z obchodu, lidé ho napadnou za to, co si myslí, že udělal.

Situace se zhoršuje a zhoršuje, přičemž omylem zavře do auta i hasičského dalmatina, až se vrátí děti, které jsou zraněné a tvrdí, že je zapomněl vyzvednout. Lidé začnou dávat jeho fotky na Neighborhub a míjejí zprávy, zatímco Marge obdivuje, jak skvěle uklidila dům vysavačem, ale když se pokusí fotky na Neighborhubu zveřejnit, uvidí zprávy.

Homer řekne, že se to přežene a bude to ignorovat, ale v kostele se situace ještě zhorší, takže Líza dá Homerovi řeč, kterou má použít, ale on se jim místo toho vysměje a nakonec vystrčí reverenda Lovejoye ze skleněného okna, čímž zraní Lennyho psovi oko a ještě víc rozzlobí lidi, kteří to zveřejní na Instasnapu, takže zpráva obletí celé město i svět a Mr. Burns s ním ukončí jakékoliv styky.

Moe's a Krusty Burger ho odmítnou pustit dovnitř kvůli confortu a o tři týdny později se ocitne sám v domě a zjistí, že Mrtvý Humr pořádá Krevetí a-ton! a rodina ho nepozvala. Jde do restaurace, kde po konfrontaci s rodinou potká Thea, který mu navrhne pomoc, protože založil institut, který má pomoci najít vykoupení.

Homer a Theo jdou do institutu, kde se setkají s Helen Lovejoyovou, radním Jedem Hawkem, Larrym Dooganem a Kirkem Van Houtenem, kteří jsou v podobné situaci jako on, a Theo jim navrhne, že budou dělat veřejné charitativní skutky, aby napravili svou pověst.

Začnou tím, že vyčistí oceán, vysadí stromy, uklidí graffity a posbírají odpadky, ale šikanující lidé na ně stále házejí odpadky, a tak jim Theo navrhne radikálnější akci, a to pomocí univerzálního likvidačního kódu, který dokáže vymazat veškeré stopy po jejich akci, ale aby fungoval, musí být napojen na ChumNet, a aby to mohli udělat, musí se vloupat do jejich sídla na ostrově ChumNet.

Všichni souhlasí a využívají dovednosti, které se naučili při svých charitativních činech, ale po zhlédnutí titulků jim začnou propadat. Jediný Homer si trik uvědomí a ostatní se nechají chytit do pasti a zplynovat. Homer se dostane do serverovny a vloží do ní flash disk.

Homer však zjistí, že by nebyli jediní, jejichž záznamy by byly vymazány, ale spousta dalších lidí, a zabrání disku, aby do něj vložil kód, čímž zhatí Theův plán. Homer přečte celému světu slova své omluvy napsaná Lízou, kterým je účinně odpuštěno, zatímco v Ústavu je Theo za své selhání potrestán. Zpátky u Mrtvého humra rodina konečně společně povečeří a jí krevety.


Sezóny seriálu Simpsonovi