Akce

S33E13: Boyz N The Highlands

Z Simpsons Wiki - CZ

Nelsona, Dolpha a Barta přiveze Willie dodávkou na Jebediah Hill, protože byli soudem pro mladistvé odsouzeni k absolvování "Highland Trek for Troubled Truants", zatímco Willieho odsoudil soud pro dospělé. Hned poté, co si rváči dobírají Barta, jim Willie oznámí, že se k nim připojí další z nich, Martin, kterého tam doprovodili rodiče, a pozve je, aby našli největší ze všech pokladů.

Willie je nechá dělat svou práci narozeninového psa a vydají se na cestu k Trickly River. Bart jim vysvětlí, že ho tam poslali za použití pracích prostředků na místní kašně, Dolph ukradl tepelnou lampu a Nelson ukradl mince z testeru lásky u Vočka, zatímco Martin se rozhodl být u toho.

Mezitím doma začnou Homer a Marge plánovat víkend o samotě, ale vyruší je Líza, která se kvůli tomu chce chovat jako jedináček, protože poslala Maggie do péče Patty a Selmy a chce, aby jí říkali Jules.

Chlapci pokračují ve svém treku a vysmívají se Skinnerovi, když najdou v kleci kůzle a pozvou ho k sobě, říkají mu Axel, přičemž Nelson si myslí, že "Největší ze všech pokladů", o kterém Willie mluvil, je koza. Po chvíli a dalším dobírání si Martina je osloví nějací lidé, kteří je požádají o vrácení obětní kozy, a oni se dají na útěk, přičemž se jim podaří utéct.

Dorazí ke kánoi na řece, ale Axel se bojí nastoupit, a tak se rozdělí na dvě skupiny: Bart, Martin a Axel jdou pěšky a Nelson a Dolph na kánoi. Doma hrají Monopoly se sufražetkami a Líza je začne popohánět, když si všimne, že mají zpoždění, a hrozí jim, že uvidí její rozzlobenou stránku, kterou nikdy neviděli.

Nelson a Dolph začnou mít problémy s kánoí a dostanou se na pevninu a do luxusního air bnb, zatímco Barta, Martina a Axela zmáčí déšť a Bart se rozčílí nad Martinovým blábolením a řekne mu, že nikdy nebudou kamarádi a že je s ním jen kvůli Axelovi. Doma se Líza začne přejídat zmrzlinou, a když požádá Homera o prasátko, pozvrací se a odtáhnou ji nahoru, aby si odpočinula.

V air bnb je dostihnou kultisté a jakmile jim prozradí, že nemají kozu, uvězní je ve sklepě. U táborového ohně Martin odhalí všechny problémy, které má, to, že je chytrý kluk, není jednoduché, a prozradí, že byl také odsouzen za krádež léků na podporu soustředění v lékárně, a obviní Barta, že je následovník místo tyrana, a Axel se rozhodne jít s Martinem.

Druhý den ráno se Bart probudí, když ho Axel vzbudí, ale ve skutečnosti zjistí, že to byli šneci a on je sám, zatímco kultisté se naposledy zeptají Nelsona a Dolpha, kde je koza, a když jim řeknou, že neví, řeknou jim, aby se připravili na smrt.

Doma se Líza probudí uprostřed Homera a Marge, konečně spokojená. Po běhání po lese najde Bart stopu Axelova hovínka, kterou může sledovat, a dojde k Martinovi, který přizná, že měl pravdu, těsně předtím, než uvidí Nelsona a Dolpha, jak se stávají obětí. Pokusí se je zachránit, jen aby zjistili, že kultisté jsou jen studenti filmaři, kteří natáčejí film a že ho zničili.

Madison se naštve a začne mlátit do konstrukce a čepele se začnou sekat těsně u hlav tyranů, takže Martin najde způsob, jak je pomocí valčíku osvobodit. Zachrání se, a když Madison dokončí nahrávání, Axel jí sežere telefon a zničí ho. Nakonec jejich záchranou tyrani přijmou Martina jako drsňáka, zrovna když se dostanou ke Kotníkové skále.

Tam na ně čeká Willie a řekne jim, že celá cesta vedla k pokladu. Když přijedou Martinovi rodiče, začnou kopat do jeho dodávky, ale on s nimi odmítne jet a jede se zlobivými dětmi v dodávce. Doma se život vrací do normálních kolejí, zatímco Lisa si užívá obrázky vzpomínek na jedináčka.Zdroj: <a href="https://simpsonswiki.com/wiki/Boyz_N_the_Highlands" target="_blank" rel="noopener">Simpsonswiki.com</a>

Bart, Martin a rváči jsou na útěku o život, když víkend v divočině nabere mrazivý spád.


Sezóny seriálu Simpsonovi

Sezóny seriálu Simpsonovi