Akce

S33E12: Pixelated and Afraid

Z Simpsons Wiki - CZ

Líza, Marge a Homer se dívají na černobílý film, kde Mick pozve Moiru do Zlatého Gimletu na jejich výročí a Líza doufá, že až se vdá, bude mít stejnou lásku jako oni, zatímco Marge a Homer jí říkají, že za 10 let manželství bude mít pravděpodobně to, co oni.

Krátce nato jde Líza spát, zatímco si užívají dalšího seriálu a druhý den hraje Bart s Milhousem VR a Líza přijde do pokoje, aby mu vyprávěla své obavy o milostném životě jejich rodičů, přičemž ho vyděsí představa, jak se budou chovat k jeho budoucí přítelkyni, obézní na gauči, chňapající po ní mechanickýma rukama.

Aby situaci napravili, promluví si s nimi, přičemž Líza navrhne využít jejich poukaz na Šafránkové centrum sblížení na vrcholu Líbánkové hory. Po diskusi o tom, co centrum cestou tam nabízí, si řeknou, že tam nechtěli jet, a Marge řekne Homerovi, aby otočil auto.

Homer se o to pokusí, ale nakonec dostane smyk na ledu a sjede ze silnice, skončí probořením ledu na řece a sjede po ní. Doplavou do bezpečí, zatímco auto pluje dolů. Zůstanou bez telefonu a bez auta uvězněni.

Zničí telefon, rozdělají oheň a pověsí na něj své oblečení, aby uschlo, přičemž jsou nazí. Poté, co vylezou na strom, aby zhodnotili situaci, najde Marge v otvoru poblíž něco červeného, ale při sestupu dolů se větev, která udržuje sušící se oblečení, zlomí a shoří na popel.

Poté se dostanou k červené věci, což je vana ve tvaru srdce, a odhalí nápis The Cabins at Honeymoon Mountain. Z krabičky od sirek rozdělají nový oheň s vanou naplněnou listím a větvemi a začnou si vyrábět nové oblečení a přístřešek z kousků nasbíraných v okolí, než se v noci ve stínu schová zvíře, které je pozoruje.

Čas plyne a oni dostanou hlad a nemohou najít žádné jídlo, dokonce ani ryby. Když Homer začne rozhazovat vodu kolem, nakonec uloví rybu, kterou si uvaří, ale kouř z ohně přiláká rosomáka. Aby se Marge dostala do bezpečí, Homer pro ni dělá návnadu a vyleze na strom, ale rosomák se k němu dostane.

Marge odvážně vystoupí a podá Homerovi klacek s připevněnou hlavou sochy na obranu a ten ji zabije. Vášnivě se políbí pod měsícem a druhý den, když jde Homer ven sbírat mech, najde strážce parku na kole, ale debatuje o tom, jestli zůstat, podělá to a strážce odjede.

Marge navrhne jít po stopách, a tak si sbalí hůl a rozloučí se s chatrčí a projdou lesem, až dojdou ke stanici strážců, jdou pomalu a krásně. Na konci si užijí své nové oblíbené představení, krásný západ slunce, a obejmou se.


Zdroj: <a href="https://simpsonswiki.com/wiki/Pixelated_and_Afraid">Simpsonswiki.com</a>


Sezóny seriálu Simpsonovi