Akce

S33E11: The Longest Marge

Z Simpsons Wiki - CZ

"The Longest Marge" je jedenáctá epizoda 33. série seriálu Simpsonovi a celkově sedm set sedmnáctá epizoda. Původně se vysílala 2. ledna 2022. Autorem scénáře epizody je Brian Kelley a režisérem Matthew Nastuk. Hostují v ní Beck Bennett jako Grayson Mathers, John Mulaney jako Warburton Parker a Adam Schefter jako on sám.

V elektrárně už všichni opustili svá pracoviště a sledují sportovní kanál On the Clock, kde Anger Watkins uvádí draft Springfield Atoms, kteří si vybrali Graysona Matherse. Dělníci hned poté začnou na oslavu bouřit město, zatímco pan Burns a Smithers prohlížejí klesající příjmy společnosti, kde má jeho likérka Pan Gentleman Brandy kvůli reklamní kampani samé ztráty.

Aby značku znovu vynalezli, je přizván odborník na branding Warburton Parker, ale nakonec Burns zaslechne, jak se Graysonovi fandí, a najme ho jako novou tvář společnosti. Simpsonovi se vydají na stadion Springfield Atoms na zápas proti Los Angeles Chargers Chargers, kde ho najdou úplně rozhozeného po vypití velkého množství alkoholu a všichni ho vypískají.

Aby Grayson dokázal svou cenu, je přiveden na springfieldskou základní školu, kde má mít proslov, ale vše se zvrtne, když ho šikanující začnou urážet a on po nich začne házet knihy. Vypije další láhev brandy a omdlí na bolesti močové trubice, probudí se až na ošetřovně, kde se o něj stará Marge a říká mu, aby zpomalil. S Burnsem pak uzavře partnerství, kdy se Marge stará o jeho domácí potřeby, zatímco Burns se stará o zbytek.

Marge ho vezme domů na rodinnou večeři, kde vypráví příběh o tom, jak ho jen jako malého kluka přivedli k fotbalové kariéře, a on jim vypráví, jak potom nikdy osobně neviděl své rodiče, a tak ho Marge začne učit, jak být v rodině, a pozve ho na nějaký čas k sobě, naučí ho používat myčku nádobí, nechá si udělat test na drogy, který je vesměs negativní, chodí do normálního kostela a uspořádá mu oslavu narozenin.

Na oslavu dorazí pan Burns připravený vzít ho na večírek, ale Marge ho zastaví a připomene jim, jak má druhý den fotbalový zápas. Druhý den se mu zápas vydařil, ale Burns si všimne, jak se z něj stal maminčin mazánek. Doma se Marge s Burnsem začne hádat a nechá ho zhroutit poté, co ho postaví před volbu mezi dvěma.

Grayson odjíždí se všemi svými ferrari a pak pošle Marge lístek na výroční předávání cen sportovního kanálu v The Draft Pigs Center for the Performing Arts, šťastný, že je jeho doprovod, ale v centru zjistí, že pozvánku dostal i Burns.

Když se předvede pro cenu za nejinspirativnějšího sportovce, Marge a Burns se místo hádky začnou sbližovat, protože Grayson vyhraje. Když však Grayson děkuje osobě, která ho inspirovala, zmíní se o své snoubence Kaitlyn, kterou potkal před třemi dny a kterou udělal svou obchodní manažerkou, a Marge s Burnsem zjistí, že je nahradila ona.Zdroj: <a href="https://simpsonswiki.com/wiki/The_Longest_Marge" target="_blank" rel="noopener">Simpsonswiki.com</a>


Sezóny seriálu Simpsonovi