Akce

S33E10: A Made Maggie

Z Simpsons Wiki - CZ

Epizoda začíná tím, že Simpsonovi, s výjimkou Maggie Simpsonové, jsou v parku s napodobeninou Harryho Pottera nazvaném "Předražený svět parku Angeliky Buttonové", zatímco doma dědeček Abe Simpson hlídá Maggie. Když se Simpsonovi vrátí domů poté, co Homer vyvolá velkou hádku poté, co je podřídí Kategorizující čepice Grizzledumovi, kteří jsou rivalové Pufflesnuffa, zjistí, že Maggie je pryč, ale Nedu Flandersovi se ji podařilo najít a vrátit. Pak Ned vysvětlí, že Maggie nikdy nebyla pokřtěna, a odmítne nabídku stát se Maggiiným kmotrem, protože už vychoval dost dětí. Marge Simpsonová se cítí špatně a požádá Homera Simpsona, aby šel a našel Maggie kmotra, který by se o ni postaral. Homer se tedy vydá do Vočkovy hospody, aby požádal Lennyho Leonarda, Carla Carlsona, Vočka Syzslaka a Barneyho Gumbla, ale okamžitě je vyškrtne, protože je považuje za nevhodné. Poté, co jde na policejní stanici, také vyškrtne náčelníka Wigguma jako neschopného kvůli tomu, jak vychovává Ralpha Wigguma. Poté najde Fit-Fat Tonyho poté, co ten zachrání jeho a Maggie před padajícím pianem, které omylem upustili Stan Laurel a Oliver Hardy, tím, že místo nich odstrčí z cesty sošku Panny Marie v dráze pádu piana, a Homer z vděčnosti najme Fit-Fat Tonyho za kmotra Maggie, když se také dozví, že Fit-Fat Tony je také věřící. Když se to dozví Marge, je tím znepokojena kvůli tomu, že Fit-Fat Tony je vůdcem Springfieldského mafiánského zločineckého syndikátu. Řekne tedy, že Simpsonovým by bylo lépe, kdyby byl Maggie kmotrem pan Burns, ale Fit-Fat Tony po příjezdu do jejich domu překvapí Simpsonovy novým autem, ve kterém je kvůli Maggie bezpečnější jezdit, v podobě nového SUV Lexus doplněného o sedačku Ferrari Protectarossa, která nahradí zastaralé auto, které Simpsonovi mají. Po chvíli hraní si v autě dárky přijmou, zvláště když jim Fit-Fat Tony nabídne další věci pro Maggie do budoucna. Následujícího dne je Maggie v Prvním springfieldském kostele pokřtěna, přičemž její kmotrou se stává i Selma Bouvierová, přestože se s Fit-Fat Tonym předtím rozvedla.

U Luigiho je čin Fit-Fat Tonyho vůči Maggie, který ji učí o náboženství, přesvědčí Marge ještě víc. Legs a Louie se pak pro ni stanou chůvou, zatímco Maggie se sama začne chovat jako šéfka. Jak se Fit-Fat Tony stále více upíná k Maggie a její rodině, Johnny Tightlips si této změny začne všímat a kvůli tomu, že na Maggie začíná žárlit, začne s Donem Castellanetou a ostatními členy mafie vymýšlet, co s tím. Fit-Fat Tony také přijme Maggie do Školky pro umělecká vystoupení, ale když Fit-Fat Tony donutí Simpsonovi chodit v neděli do kostela, což bylo součástí jejich dohody, Homer a Marge začnou uvažovat o tom, že z toho, že Fit-Fat Tony bude Maggie kmotrem, vycouvají. Homer však nenašel odvahu Fit-Fat Tonymu to rozmluvit a Fit-Fat Tony pozve Simpsonovi na promítání filmu "Itchyho a Scratchyho Vánoce na ledě" v naději, že Simpsonovým dokáže, že může zůstat v Maggiině životě.

Ve Springfieldském obchodním centru si Fit-Fat Tony otevře nový obchod s názvem Bambino Depot a Johnny, který už toho viděl dost, to hodlá hrát a přemluví Legse a Louieho. Ve Školce pro múzická umění začne Marge pozorovat, jak se Maggie začíná chovat k ostatním dětem, a představí si, jak Maggie jako dospělá femme fatale rozdělá oheň v šatně s chlapem uvnitř přivázaným k židli, a požádá Fit-Fat Tonyho, aby se držel dál od jejího nemluvněte, ale Fit-Fat Tony zase, navrhne Homerovi, aby mu dal ještě jeden den a šanci dokázat, že je mimo mafiánský byznys s pořadem "Itchyho a Scratchyho Vánoce na ledě", zvláště když pomůže vyměnit Maggie plenku a požádá Legse a Louieho, aby ji zlikvidovali, což udělají tak, že ji zahrabou a střílejí po ní, jako by se zbavovali těla. Ve Springfieldské sportovní aréně se připravuje představení "Itchyho a Scratchyho Vánoce na ledě" a členové mafie z nějakého důvodu všude podezřele schovávají zbraně. Přestože Homer a Marge doufají, že budou mít v aréně svědky, aby mohli Fit-Fat Tonyho přesvědčit, aby během představení přestal být Maggie kmotrem, Fit-Fat Tony však na překvapivou žádost mafie prozradí, že celou arénu koupil pro Maggie, což znamená, že žádní svědci nebudou, a tak Marge v zoufalství navrhne Fit-Fat Tonymu, aby se místo kmotra stal jeho "mámou", ale on to odmítne a trvá na tom, že to tak bude. Poté se však herec vystupující jako Itchy odhalí jako Johnny, který se pokusí Fit-Fat Tonyho zradit a zavraždit ho z pomsty za to, že trávil více času s Maggie a její rodinou než s mafií, a proto odhalí, že žádost mafie, aby Fit-Fat Tony koupil pro Maggie celou arénu, a schování jejich zbraní, byla jen past a plán vraždy. Ale Legs a Louie, loajální k Fit-Fat Tonymu, Johnnyho rychle zadrží a zabrání tomu. Fit-Fat Tony, rozzuřený Johnnyho pokusem o zradu a vraždu, udeří Johnnyho se zbraní v ruce do obličeje, ale když vidí Maggiinu zděšenou reakci na to, že se vrací k mafiánským kšeftům, začne se cítit provinile a poté, co Johnnyho ještě trochu udeří do hlavy, dohodne se Simpsonovými, že odstoupí z funkce Maggiina kmotra, poté co znovu převezme auto, klíčky od něj a autosedačku, kterou Simpsonovým dal, a naposledy vymění Maggie plenku, přičemž Legs a Louie poté plenku opět zakopou.


Sezóny seriálu Simpsonovi