Akce

S33E08: Portrait of a Lackey On Fire

Z Simpsons Wiki - CZ

"Portrait of a Lackey on Fire" je osmá epizoda 33. série seriálu Simpsonovi a celkově sedm set čtrnáctá epizoda. Původně se vysílala 21. listopadu 2021. Epizodu napsali Rob a Johnny LaZebnik a režíroval ji Steven Dean Moore. Hostují v ní Christine Baranski jako ona sama, Victor Garber jako Michael de Graaf a Christian Siriano jako on sám.


Na Burnsově panství jeden z Psích psů porodí a Homer je povolán jako cvičná figurína. Po dostatečném výcviku je pan Burns přidělí některým svým bohatým přátelům, kteří potřebují hlídací psy, nicméně odmítající Smithers navrhuje, aby se s ním pobavili.

Později ho Homer najde v kleci, jak naříká, že ho nikdo nemiluje, a tak mu Homer pomůže najít člověka. Mezitím, poté co dodá všechna štěňata kromě jednoho, nechá poslední, které je měkké, odmítá kousat a místo toho olizuje lidi, Homerovi a člověk, který by štěně miloval, Michael de Graaf, se k němu přiblíží a prozradí, že je gay, takže ho Homer odvede ke Smithersovi.

Ti dva se spojí a domluví si rande u Luigiho. Po úspěšné večeři se nakonec políbí ve Springfieldském Squidportu. Homer pocítil spojení během návštěvy u Vočka a po šesti týdnech Marge zaslechne jeho hovor se Smithersem, který se ho na to všechno ptá, a je nadšená, protože ho znala kvůli jeho představením, a chodí za Homerem do práce a vyptává se ho na něj.

Smithers a Michael spolu stráví víkend, zpívá jim Christine Baranski, a další pondělí v elektrárně, pan Burns se ani nestaral o to, že je pryč, stále skládá puzzle, z jednoho z dárků, které dostal, než ho Marge potká na parkovišti, kde pro ně uspořádá večírek.

Na večírku Michael oznámí, že by ve Springfieldu postavil novou továrnu Michael de Graaf Express, když ji však rodina navštíví, zjistí, že jeho praktiky nejsou šetrné k životnímu prostředí. Homer neochotně odhalí problém Smithersovi, který si jde pro radu k panu Burnsovi, jenž mu řekne, aby si ho vzal za to, že jeho praktiky jsou horší než jeho na odpady, když se mu podařilo zabít i Blinkyho.

Později dojde v továrně k výbuchu a několika dalším nehodám a Smithers jde za Michaelem, aby ho s tím konfrontoval, a poté, co nakopne štěně poté, co mu nechá kápnout víno přes kalhoty, ho opustí a štěně si vezme s sebou. Nakonec Smithers za obrázek se štěnětem dostane spoustu srdíček, zatímco aby nedělal další zbytečnosti, rozhodne se Smithers dát Burnsovi další puzzle, aby ho zaměstnal poté, co dokončil to první.

Zdroj: <a href="https://simpsonswiki.com/wiki/Portrait_of_a_Lackey_on_Fire" target="_blank" rel="noopener">Simpsonswiki.com</a>


Sezóny seriálu Simpsonovi