Akce

S33E01: Hvězda zákulisí

Z Simpsons Wiki - CZ

Na vzpomínkové akci na Franklina Chase uvidí Marge VHS s muzikálem Y2K: The Millennium Bug, kterého se účastnila spolu s dalšími obyvateli Springfieldu. Paní Chaseová dá Marge svou knihu podnětů ze střední školy, což ji přiměje k dalším vzpomínkám a k nastudování muzikálu, v němž je režisérkou.

Lenny si však zlomí kyčel a na popud Lízy a Barta ho nahradí Homer. Lidé z roku 1992 se vracejí, aby zopakovali představení, a snaží se zavolat Sashu Reeda, ale bez úspěchu. Sasha se však objeví na jevišti a zpívá o své minulosti od doby, kdy ji viděli naposledy.

Brzy poté uspořádá setkání se štábem v domě u jezera, ale protože Marge není jeho součástí a je pouze manažerkou, není pozvána. Druhý den Marge přinese kousky ze vzpomínek na jejich minulost a začnou zpívat další píseň o minulosti, avšak Marge díky všem zážitkům, které zažily, zjistí, že ona sama nikdy nebyla její součástí.

Marge odchází z divadla sama a s pocitem odmítnutí a se svými problémy se svěří matce v jejím bytě a s pomocí počítače začne pátrat po Sašovi a druhý den aktualizuje obsazení o nové objevy.

Avšak místo toho, aby je přiměla Sašu nenávidět, situaci ještě zhoršila a všichni ji nenávidí, což ji ještě více rozčílí. Doma se naštve a celou noc nespí a Homer jí zazpívá písničku, aby pochopila svou chybu.

Jde se Vočkovi omluvit a svolává herce, aby se přeskupili a muzikál se uskutečnil, a to k velkému úspěchu. Marge se cítí sklíčená, že ji zase jednou vynechali, ale dva lidé ji pozvou na večeři do Ruthie's Diner, protože obdivují její práci scénografky, zatímco Homer pozve herce na večírek do domu.

Zdroj: <a href="https://simpsonswiki.com/wiki/The_Star_of_the_Backstage#Plot">Simpsonswiki.com</a>