Akce

S22E13: Modrá a šedá

Z Simpsons Wiki - CZ

Díl Modrá a šedá je 13. epizodou 22. sezony.

Springfield slaví svatého Valentýna a Marge Simpsonová objeví první šedivý vlas. Rozhodne se, že se už nebude dál barvit namodro a že si nechá přirozené šediny. Čímž však šokuje celé okolí.


Sezóny seriálu Simpsonovi

Obsah epizody

Původní název: Hardly Kirk-ing
Český název: Modrá a šedá
24x13
Tabule: Už nikdy nebudu tweetovat na internetu jako ředitelův záchod.
Premiéra v USA: 17. února 2012
Bart s Milhousem zkouší, jaké to je být dospělým. Milhouse v důsledku Bartova žertu přijde o většinu svých vlasů a vypadá na chlup stejně jako jeho otec. Iluze dospělého je dokonána pomocí chůd a kravaty těsně utažené kolem krku, aby Milhouse mluvil a byl stejně vysoký jako Kirk van Houten. Bart svého kamaráda začne využívat ke svým soukromým účelům. Vedle toho musí Marge bojovat o svou nejmladší dceru, jejím protivníkem přitom není nikdo menší, než samotná televize.


Aktualita pochází z již zaniklého webu Simpsonovi.net

Za povolení doplnění obsahu našeho webu děkujeme Nakladatelství­ CREW s.r.o.

Obsah epizody

Původní název: The Blue and the Gray
Český název: Modrá a šedá
Epizoda: 22x13
Tabule: Nebudu si dělat legraci z Amorkova fimfulína.
Premiéra v USA: 4. srpna 2011

Jednoho rána objeví Marge své první šedivé vlasy. Nebo si alespoň myslí, že jsou první. Její kadeřník jí totiž prozradí, že její vlasy jsou šedivé už několik let, nicméně modrá barva je vždycky spolehlivě zakryje, navíc toxické výpary z ní způsobují krátkodobou ztrátu paměti. Marge se rozhodne skončit s barvením a nechá si šedivé vlasy. Tato změna šokuje nejen celou rodinu, ale také Springfield. Mezitím se z Homera stává parťák pro všechny, kteří potřebují pomoct s navazováním známostí. Jeho služby si lidé nemohou vynachválit. Problém nastane, když Marge mylně pojme podezření, že už je pro Homera moc stará a tak se porozhlíží po mladším modelu.


Aktualita pochází z již zaniklého webu Simpsonovi.net

Za povolení doplnění obsahu našeho webu děkujeme Nakladatelství­ CREW s.r.o.